Kosmetyki naturalne

Woda różana make me bio – bliżej natury

Żyjemy w czasach, gdzie dobra jakość jest niezwykle pożądana. Nieustannie poszukujemy produktów, które są jak najbliżej natury. Nie chcemy już stosować kosmetyków. które mogą negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Oczekujemy czegoś naturalnego, bez dodatku konserwantów, barwników, SLS, SLES i wielu innych, które na dłuższą metę powodują bardzo nieprzyjemne skutki uboczne. Chcemy znaleźć produkty w atrakcyjnej cenie, które nie będą straszyć długością składu o bardzo skomplikowanych i niezrozumiałych nazwach. Na szczęście producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom konsumentów i zaczęli tworzyć kosmetyki o bardzo prostych składach, które cechują się bardzo dobrą jakością użytych składników. Jednym z takich produktów jest woda różana Make Me Bio.

Właściwości wody różanej Make Me bio

Make Me Bio woda różana charakteryzuje się naturalnym składem. Wszystkie elementy składowe tego preparatu pochodzą z upraw ekologicznych, które podlegają ścisłej kontroli. Posiadamy laboratoria, gdzie najlepsi fachowcy dokonują odpowiednich testów sprawdzających  jakość dostarczonych surowców. Każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli. Posiadamy licznie certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość naszych preparatów. Sama woda różana zawiera naturalne ekstrakty z róży damasceńskiej. Proces ekstrakcji pozwala na wydobycie z surowca wszystkich składników odżywczych, które po odpowiedniej obróbce zachowują swoje właściwości przez długi czas. Woda różana Make Me Bio przeznaczona jest dla każdego typu cery. Odpowiednia jest zarówno dla młodej skóry jak i tej bardzo dojrzałej. Działa odżywczo, tonizująco oraz nawilżająco. Sprawia, że cera staje się promienna, pełna blasku i bez jakichkolwiek niedoskonałości. Poza tym wyrównuje koloryt skóry, który staje się ujednolicony, a wszelkie przebarwienia stają się niewidoczne. Zapach wody różanej jest bardzo przyjemny, delikatny i nie przeszkadza nawet bardzo wrażliwym konsumentom. Konsystencja wody pozwala na dokładne rozprowadzenie preparatu na skórze oraz wpływa na szybką jego wchłanialność. Po aplikacji cera jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Kondycja skóry ulega znacznej poprawie już po kilku zastosowaniach. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych klientów. Woda różana Make Me Bio ma dość szerokie zastosowanie i można stosować ją również na włosy. Po zastosowaniu wody różanej w obrębie skóry głowy możemy zauważyć znaczną poprawę kondycji włosów. Sprawia, że włosy stają się lśniące i mocne, przestają wypadać i łatwo się rozczesują. Woda różana Make Me Bio sprawia, że zwykłe ułożenie fryzury staje się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Końcówki przestają się rozdwajać, a nasze wizyty u fryzjera ulegają znacznej redukcji.

Jak stosować wodę różaną Make Me Bio

Wodę różaną Make Me Bio można stosować dwa razy dziennie po umyciu skóry twarzy czy też innej partii ciała i po dokładnym jej osuszeniu. Nalewamy niewielką ilość preparatu na dłonie i delikatnymi, kolistymi ruchamy rozprowadzamy preparat po wybranej części ciała. Podobny proces obejmuje włosy. Wodę różaną możemy nałożyć zarówno na suche jak i mokre włosy zaraz po umyciu.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *