Kosmetyki naturalne, Szampony naturalne

Babuszka Agafia szampon – genialny wynalazek syberyjskich zielarzy

Od pewnego czasu w polskich sklepach kosmetycznych oraz aptekach pojawiły się produkty Babuszki Agafii. Największą popularnością cieszą się preparaty do pielęgnacji włosów. Opinie wśród konsumentów są bardzo zadowalające i z aprobatą wyrażają chęć zakupu kolejnych opakowań. Babuszka Agafia szampon charakteryzuje się naturalnym składem, czyli tym o co właśnie zabiega większość klientów. Dodatkowo cena szamponu o dość sporej pojemności jest niezwykle konkurencyjna. Zasługuje więc na uwagę wszystkich wielbicieli składów bez szkodliwych dodatków.

Babuszka Agafia szampon sekretem syberyjskich zielarzy

Syberia od zawsze słynęła z czystości mikroklimatu, nietkniętego przez jakże szkodliwy przemysł. Słynne jezioro Bajkał jest najczystszym akwenem wodnym na świecie. Mieszkający tam ludzie bardzo rzadko chorują i dożywają bardzo sędziwego wieku. Rozwijająca się tam flora posiada unikatowe właściwości, ze względu na niski poziom skażenia środowiska. Właśnie dlatego szampony babuszka agafia są takie wyjątkowe. Surowce użyte do produkcji szamponów są bardzo wysokiej jakości oraz bogate w składniki, które pozytywnie wpływają na stan skóry głowy oraz włosów. Wszystkie rośliny stosowane do produkcji szamponów podlegają bardzo rygorystycznym badaniom, które tylko potwierdzają fakt, że są to surowce z ekologicznych rejonów Syberii. Sama receptura szamponów jest wciąż doskonalona, tak aby móc wykorzystać jak najwięcej właściwości pielęgnacyjno – leczniczych ziół.

Rodzaje i właściwości szampnów babuszka agafia

Wśród szamponów Babuszka Agafia każdy znajdzie coś dla siebie. W całej serii możemy znaleźć szampony do każdego rodzaju włosów. Wśród nich  odnajdziemy preparaty do włosów przetłuszczających się, wypadających, łamliwych, zniszczonych i wiele innych. Każdy z nich charakteryzuje się odpowiednio dobranymi składnikami, które pomagają niwelować większość problemów skóry głowy czy włosów. Babuszka Agafia szampon mimo ziołowego składu posiada bardzo przyjemny zapach, jest on specyficzny, ale nie drażni nawet wrażliwych konsumentów. Szampony bardzo dobrze się pienią mimo braku w składzie sztucznych składników odpowiedzialnych za ten proces. Dokładnie oczyszczają skórę głowy oraz wykazują właściwości pielęgnujące. Włosy stają się gładkie, lśniące i odżywione. Szampon Babuszka Agafia jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do umycia nawet bardzo długich wlosów. Produkty Babuszki Agafii zasługują na szczególną uwagę osób ceniących sobie jakość przy akompaniamencie niewielkiej ceny.

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *